A Budapesti Operettszínházban színpadra vitt Hófehérke immár egy éve varázsolja el estéről estére a közönséget, május 21-én azonban egészen különleges pillanat érkezik el: 35 év után újra színpadra lép a darab rendező‑koreográfusa, ifj. Harangozó Gyula. A szerkesztőségünkhöz eljuttatott közlemény szerint a május 21-i előadás nem csupán egy jubileumi est lesz, hanem a zenés színházi szakma és a közönség közös ünnepe. Ritka alkalom, amikor egy alkotó, aki évtizedeken át formálta a hazai és nemzetközi táncművészetet, újra előadóművészként lép színpadra. A nézők pedig személyesen lehetnek részesei annak a pillanatnak, amikor a legenda újra mozdulatot ölt.
Ez a nagy visszatérés az egész táncművészeti szakma számára egy rendkívüli esemény, nagyon pozitív és motiváló, inspirálja az egész közösségünket. Arra szeretnénk felhívni a figyelmet, hogy ez a művészeti ág túlmutat a fizikumon és a fiatalságon, a szakmai tudás, a kifejezőerő […]
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!