2025. június 19., csütörtökMa Gyárfás napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 403,00 Ft | USD: 351,00 Ft | CHF: 429,00 Ft
2025.06.19. Gyárfás Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 403,00 Ft | USD: 351,00 Ft | CHF: 429,00 Ft
Kezdőlap / Kultúra / Donald Trump szerint Taylor Swift már nem dögös, miközben Bruce Springsteenbe is beleszállt

Hirdetés

Donald Trump szerint Taylor Swift már nem dögös, miközben Bruce Springsteenbe is beleszállt

Bruce Springsteen új turnéjának nyitányán, Manchesterben beszédet mondott, amelyben kifejtette, hogy Donald Trump „gazember kormányt” vezet, amely elhanyagolja a legkiszolgáltatottabbakat, elárulja a szövetségeseit, és diktátorok oldalára áll.

Az Egyesült Államokban a leggazdagabb emberek megelégedésüket lelik abban, hogy a világ legszegényebb gyermekeit betegségre és halálra hagyják

– jelentette ki Bruce Springsteen, hozzátéve, hogy az amerikai munkások fájdalmának szadista élvezetét keresik a hatalom birtokosai. 

Hirdetés

„Egy kiszáradt aszalt szilva”

Donald Trump nem késlekedett a válasszal, és a Truth Social nevű oldalpn posztolt üzenetében túlértékeltnek és tehetségtelennek nevezte a zenészt.

Ez a kiszáradt »szilva« rockernek – akinek bőre teljesen elsorvadt! – be kellene fognia a száját, amíg vissza nem tér az országba. De ez csak a szokásos, meglátjuk, megy-e neki

– írta Trump, aki egy órával korábbi posztjában Taylor Swiftet is célba vette, azt állítva, hogy az […]

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Forrás:
https://index.hu/kultur/2025/05/17/donald-trump-bruce-springsteen-reakcio-uzenet-egyesult-allamok/

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Hirdetés

Lehet, hogy érdekel...

Az ördögűzésre a csőharang a leghatékonyabb fegyver

Ha létezne egy lista popkultúra hét csodájáról, akkor Mike Oldfield Tubular Bells című albuma lehetne az …