2023. március 25., szombatMa Irén napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 388,00 Ft | USD: 361,00 Ft | CHF: 394,00 Ft
2023.03.25. Irén Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 388,00 Ft | USD: 361,00 Ft | CHF: 394,00 Ft
Kezdőlap / Külföld / Elon Musk kigúnyolta a Twitter fogyatékkal élő volt alkalmazottját

Hirdetés

Elon Musk kigúnyolta a Twitter fogyatékkal élő volt alkalmazottját

A szóváltás akkor kezdődött, amikor Haraldur Thorleifsson – aki izomsorvadásban szenved és kerekesszékre szorul – hétfőn egy tweetet küldött Musknak, amiben azt kérte, tisztázzák munkahelyi státuszát.

Dear @elonmusk *

9 days ago the access to my work computer was cut, along with about 200 other Twitter employees.

However your head of HR is not able to confirm if I am an employee or not. You’ve not answered my emails.

Hirdetés

Maybe if enough people retweet you’ll answer me here?

— Halli (@iamharaldur) March 6, 2023

Az Izlandon élő Thorleifsson megjegyezte, hogy néhány napja elvesztette a hozzáférést a munkahelyi számítógépéhez, de a Twitter humánerőforrás-osztálya nem erősítette meg a foglalkoztatási státuszát. Ez indította el a Musk és Thorleifsson közötti tweetsorozatot, amelyben a milliárdos a vállalatnál betöltött szerepéről kérdezte Thorleifssont.

A levélváltás után Thorleifsson azt mondta, hogy a Twitter humán erőforrással foglalkozó munkatársa küldött neki e-mailt, és megerősítette, hogy kirúgták őt.

„A cégek elbocsátanak embereket. Ez jogukban áll. Viszont általában ezt közölni is szokták az emberekkel, de úgy tűnik, ez most a Twitternél nem divat” – írta Thorleifsson.







A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Forrás:
https://index.hu/kulfold/2023/03/08/elon-musk-twitter-kirugas-botrany-bocsanatkeres/

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Hirdetés

Lehet, hogy érdekel...

Súlyosan megsebesített a fején egy fiatal lányt a vonaton őrjöngő baltás ámokfutó

Súlyosan megsebesített a fején egy fiatal lányt a vonaton őrjöngő baltás ámokfutó

A tinédzsert kórházba szállították. Az első hírek szerint az utas nem szenvedett életveszélyes sérüléseket, tette …