2023. április 2., vasárnapMa Áron napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 380,00 Ft | USD: 349,00 Ft | CHF: 381,00 Ft
2023.04.02. Áron Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 380,00 Ft | USD: 349,00 Ft | CHF: 381,00 Ft
Kezdőlap / Gazdaság / Csődbe ment egy cég, amely napelemmel hajtotta volna autóit

Hirdetés

Csődbe ment egy cég, amely napelemmel hajtotta volna autóit

Ez a negatív fordulat alig egy hónappal azután következett be, hogy tavaly decemberben megkezdődött a Lightyear 0 modell sorozatgyártása. Mindez azt is jelenti, hogy egyetlen példányt sem szállítottak ki a 250.000 dollárba kerülő modellből.

A cég nemrégiben már bejelentette, hogy 6 hét után leállítják a Lightyear 0 sorozatgyártását, akkor a döntést azonban azzal indokolták, hogy a lényegesen olcsóbb, szintén napelemes elektromos autóra, a Lightyear 2 modellre kívánnak összpontosítani, amely a korábbi tervek szerint 2025-ben kerülne piacra körülbelül 40.000 dollár alatti áron – írja a Villanyautósok.hu.

Forrás:
https://www.origo.hu/gazdasag/20230131-csodot-jelentett-a-lightyear-gyartoja-penz.html

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Hirdetés

Hirdetés

Lehet, hogy érdekel...

Csak egy szűk rétegnek nőtt az inflációnál nagyobb mértékben a bére

Csak egy szűk rétegnek nőtt az inflációnál nagyobb mértékben a bére

A kutatás arra a kérdésre kereste a választ, hogy az elszálló infláció időszakában, idén kinek …