2026. április 20., hétfőMa Konrád, Tivadar napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 363,00 Ft | USD: 308,00 Ft | CHF: 394,00 Ft
2026.04.20. Konrád, Tivadar Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 363,00 Ft | USD: 308,00 Ft | CHF: 394,00 Ft
Kezdőlap / Gazdaság / Amerikai befektető vásárolja fel a romániai Artrom kohászati kombinátot

Amerikai befektető vásárolja fel a romániai Artrom kohászati kombinátot

Az Artrom Steel Tubes SA varrat nélküli acélcsöveket gyártó üzemeket működtet Resicabányán és a dél-romániai Slatinán.

Az Artrom megvásárlására vonatkozó részvény-adásvételi szerződés novemberben jött létre a GLGH Steel és az Artrom korábbi szerb tulajdonosai között. A tranzakciót még jóvá kell hagyniuk az illetékes román hatóságoknak − közölte az MTI. 

A tranzakció értékét a felek nem hozták nyilvánosságra.

Örömmel tölt el bennünket az akvizíció létrejötte. Az Artrom Steel Tubes SA egy erőteljes, modern vállalat, jó kilátásokkal és globális potenciállal

[…]

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Forrás:
https://index.hu/gazdasag/2025/01/16/artrom-kohaszat-felvasarlas/

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Lehet, hogy érdekel...

Hét perc alatt 80 százalékra tölt az SK On új akkumulátora

Az SK On standján a gyártási újdonságok között szerepelt az On-Vent prizmás cella, amelynél lézermarással …