2025. június 24., keddMa Iván napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 401,00 Ft | USD: 346,00 Ft | CHF: 427,00 Ft
2025.06.24. Iván Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 401,00 Ft | USD: 346,00 Ft | CHF: 427,00 Ft
Kezdőlap / Gazdaság / A Market Zrt. egyik tulajdonosa vette meg a Duna Palotát

Hirdetés

A Market Zrt. egyik tulajdonosa vette meg a Duna Palotát

A HVG értesülése szerint a Market Építő Zrt. egyik tulajdonosának cége vette meg a Duna Palotát, amelyet a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő nyílt árverésen értékesített. Az első licit megegyezett a kikiáltási árral, a második ajánlat viszont már négymillió forinttal magasabb volt, több licit nem érkezet, így 2,3 milliárd forintért vette meg a Duna Palotát az LTVR T20 Kft., amely Scheer Sándorhoz köthető.

Korábban hárommilliárd forintért próbálták eladni, de annyiért nem érkezett ajánlat. A mostani aukción viszont még egy kilencmillió forintos ingóság is kalapács alá került. Az Unione csoport közölte, hogy „az épületet befektetési céllal vásároltuk meg, hosszú távú értékteremtés céljával”. Hozzátették, hogy „célunk, hogy az épület új funkciói a város és a lakók javát egyaránt szolgálják, és hozzájáruljanak a belváros kulturális és gazdasági fejlődéséhez”.

A pontos hasznosításról tehát még nincsen információ, a Duna Palota […]

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Hirdetés

Forrás:
https://index.hu/gazdasag/2025/06/05/scheer-sandor-duna-palota-market-epito-zrt-arveres/

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Hirdetés

Lehet, hogy érdekel...

Bár úgy tűnt, köddé vált a magyarok pénze, rejtélyes helyen megtaláltuk

Az Eurostat a 2024-es évre vonatkozó fogyasztási adatok alapján sorrendbe állította az uniós országokat. Ennek …