Csütörtökön kisiklott egy InterCity több kocsija Gyoma közelében. Vitézy Dávid és Hegyi Zsolt információi alapján az incidensben több utas sérült meg. Az érintett szakaszon pótlóbuszok közlekednek. Győrfi Pál közlése szerint két sérültet kórházba vittek, az egyiket mentőhelikopterrel.
Vitézy Dávid a baleset helyszínéről tett közzé bejegyzést, amiben azt írta, hogy „várhatóan a következő 48 órában zajlik a kocsik visszahelyezése, és a jelentősen sérült pálya helyreállítása”. Hozzátette, „a vonat az előzetes vizsgálatok alapján jelentősen túllépte a […]
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!