2026. június 14., vasárnapMa Vazul napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 352,00 Ft | USD: 304,00 Ft | CHF: 383,00 Ft
2026.06.14. Vazul Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 352,00 Ft | USD: 304,00 Ft | CHF: 383,00 Ft
Kezdőlap / Belföld / Vitézy Dávid közölte, hogy miért siklott ki az InterCity Gyoma közelében

Vitézy Dávid közölte, hogy miért siklott ki az InterCity Gyoma közelében

Csütörtökön kisiklott egy InterCity több kocsija Gyoma közelében. Vitézy Dávid és Hegyi Zsolt információi alapján az incidensben több utas sérült meg. Az érintett szakaszon pótlóbuszok közlekednek. Győrfi Pál közlése szerint két sérültet kórházba vittek, az egyiket mentőhelikopterrel.

Vitézy Dávid a baleset helyszínéről tett közzé bejegyzést, amiben azt írta, hogy „várhatóan a következő 48 órában zajlik a kocsik visszahelyezése, és a jelentősen sérült pálya helyreállítása”. Hozzátette, „a vonat az előzetes vizsgálatok alapján  jelentősen túllépte a […]

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Forrás:
http://index.hu/belfold/2026/05/14/vitezy-david-miniszter-gyoma-vonatbaleset-mav-beszamolo-reszletek-vizsgalat-palya-allapot-biztositoberendezes/

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Lehet, hogy érdekel...

Bíró Ferenc szerint hibázott az Átlátszó: vagyona nem a NER-közpénzekből származik

Ritka médiajelenségnek számító, nyílt és egyenes hangvételű helyreigazítást és bocsánatkérést helyezett el az Átlátszó.hu az …