Az Országos Idegenrendészeti Főigazgatóság visszavonta az ukrán pénzszállítók ügyében, a 7 ukrán magánszeméllyel szemben elrendelt kiutasítás, valamint a 3 éves beutazási és tartózkodási tilalmat – írja közleményében a pénzszállítókat képviselő Dr. Horváth Lóránt Ügyvédi Iroda.
„A hatóság indokolása szerint az Alkotmányvédelmi Hivatal az elfogáskor tett javaslatát a továbbiakban nem tartja fenn, ezért a kiutasítás jogalapja megszűnt. A hatóság kiutasító döntéseit a Fővárosi Törvényszék előtt támadtuk, a közigazgatási perek folyamatban vannak” – szerepel a közleményben, amit a Telex vett észre.
Május elején arról írtunk, hogy Volodimir Zelenszkij ukrán elnök szerdai bejelentése szerint hiánytalanul visszakerültek ukrán területre az Oscsadbank márciusban lefoglalt
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!