„Van, amikor nagyon fontos támaszt ad a zene, különösen a közös zenélés….” – írta Windisch László szerdai esti bejegyzéséhez, amelyhez három képet is csatolt.
Az Állami Számvevőszék elnöke párjával, Varga Judit volt igazságügyi miniszterrel látható, aki díszmagyart viselt. A fotók alapján egy kis közös örömmuzsikával próbálnak kikapcsolódni, Magyar Péter volt felesége hegedül, az ÁSZ-elnök pedig orgonán kíséri kedvesét. Windisch a hozzászólásokban még több részletet elárult: egy diósgyőri templomban készültek a képek, éppen az Ave Mariát játszották.
Varga Judit egyébként asztalos szakmával is rendelkezik, még 2024 márciusában iratkozott be a képzésre, a kegyelmi botrány után. Windisch szintén megszerezte a képesítést, később pedig az is kiderült, hogy az új szakmával komoly terveik vannak: Picidae Famíves Kft. néven közös asztaloscéget alapítottak.
Nagy visszhangot kapott a napokban a kegyelmi ügy, aminek következtében Varga Judit és Novák Katalin köztársasági elnök is lemondott. Magyar Péter kedden rendkívüli sajtótájékoztatót tartott, ahol nyilvánosságra hozta a kegyelmi ügy <a href="//index.hu/belfold/2026/05/19/kegyelmi-botrany-magyar-peter-bicskei-gyermekotthon-pedofil-varga-judit-novak-katalin/" id="hyperlink_cf9a64dfcdfaf1e68808c7c52ec5860f" […]
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!