A Markó utcából, a Legfelsőbb Ügyészség épületénél jelentkezett be egy videóban Ungváry Krisztián, kezében egy dokumentumot fogva.
Schmidt Mária üzletasszony ügyében panasszal éltem, mert már korábban bejelentést tettem azért, mert jogerősen halálra ítélt bűnözőket mutat be ártatlan áldozatként múzeumában
– mondta a történész, aki az erre vonatkozó paragrafust idézte a büntető törvénykönyvből, és mint mondta, az illető akár három év börtönt is kaphat.
„Égbekiáltóan felháborítónak” találta Bilkei Pap Zoltán ügyét, ami elmondása szerint már 2002 óta nagy nyilvánosságot kapott a Terror Házában.
Szerinte Schmidt Máriára is vonatkozik a büntető törvénykönyv
Elmondta azt is, hogy eddig milyen indokkal utasították el bejelentését. A rendőrség szerint más feljelentést is elutasítottak, ezért az övével is így jártak el. Később megtudta, hogy egy nézője tett még […]
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!