2026. június 14., vasárnapMa Vazul napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 352,00 Ft | USD: 304,00 Ft | CHF: 383,00 Ft
2026.06.14. Vazul Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 352,00 Ft | USD: 304,00 Ft | CHF: 383,00 Ft
Kezdőlap / Belföld / Újabb azbesztszennyezett területet találtak, ezúttal az ország másik felén

Újabb azbesztszennyezett területet találtak, ezúttal az ország másik felén

Napokon belül a kormány elé viszi és felelősségre vonást ígért az azbesztszennyezés ügyében Gajdos László. Az élő környezetért felelős miniszter Szombathelyen tartott terepszemlét a város polgármesterével.

Az azbesztszennyezés okozta veszélyek azonban az ország másik felén is felütötték a fejüket, méghozzá a Heves vármegyei Selyphez közeli Petőfibányán. A 24.hu értesülése szerint a hatóságok a múlt héten kaptak bejelentést arról, hogy magas azbeszttartalmú illegális hulladékra bukkantak egy régi kőbánya melletti területen.

A bejelentést Kismihók Tamás, a Heves […]

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Forrás:
http://index.hu/belfold/2026/05/15/heves-varmegye-selypi-cementgyar-azbesztszennyezes/

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Lehet, hogy érdekel...

Bíró Ferenc szerint hibázott az Átlátszó: vagyona nem a NER-közpénzekből származik

Ritka médiajelenségnek számító, nyílt és egyenes hangvételű helyreigazítást és bocsánatkérést helyezett el az Átlátszó.hu az …