Napokon belül a kormány elé viszi és felelősségre vonást ígért az azbesztszennyezés ügyében Gajdos László. Az élő környezetért felelős miniszter Szombathelyen tartott terepszemlét a város polgármesterével.
Az azbesztszennyezés okozta veszélyek azonban az ország másik felén is felütötték a fejüket, méghozzá a Heves vármegyei Selyphez közeli Petőfibányán. A 24.hu értesülése szerint a hatóságok a múlt héten kaptak bejelentést arról, hogy magas azbeszttartalmú illegális hulladékra bukkantak egy régi kőbánya melletti területen.
A bejelentést Kismihók Tamás, a Heves […]
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
Forrás:
http://index.hu/belfold/2026/05/15/heves-varmegye-selypi-cementgyar-azbesztszennyezes/
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!