Az Útinform tájékoztatása szerint szombat este teljesen lezárják az M7-es autópályát a régi velencei gyalogoshíd bontása miatt.
Letenye irányába a 43-as és a 47-es kilométer között a belső sávon új terelést építettek ki, ugyanígy jártak el az ellenkező oldal belső sávján is.Budapest felé azonban a külső és a középső sáv járható.
Szombat este sárga táblákkal jelzett terelőútra irányítják a forgalmat, a régi gyalogoshíd bontásának idejére mindkét irányba lezárják az autópályát.
Vasárnap reggel 7 óra után 17 óráig egy sávon lehet majd haladni Letenye felé.
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!