A budapesti találkozóról a honvédelmi miniszter közösségi oldalán is beszámolt.
Mindannyian tudjuk, hogy a sikeres együttműködés alapja a kölcsönös bizalom, a partnerség és a közös stratégiai gondolkodás
– emelte ki Ruszin-Szendi Romulusz, hozzátéve, hogy ezeket igyekeznek visszaépíteni a következő időszakban.
Bejelentette, hogy „ennek tükrében Csehország egy dandárt küld majd a Multinational Division Centre kötelékébe, ezzel is tovább erősítve a térség védelmi együttműködését.”
Erős V4, erős szövetségek, biztonságosabb Közép-Európa
– zárta bejegyzését a honvédelmi tárca vezetője, aki egyben egy videót is megosztott az eseményről.
[…]
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!