2026. június 15., hétfőMa Jolán napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 352,00 Ft | USD: 304,00 Ft | CHF: 383,00 Ft
2026.06.15. Jolán Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 352,00 Ft | USD: 304,00 Ft | CHF: 383,00 Ft
Kezdőlap / Belföld / Ruszin-Szendi Romulusz Budapesten találkozott a V4-ek vezérkari főnökeivel

Ruszin-Szendi Romulusz Budapesten találkozott a V4-ek vezérkari főnökeivel

A budapesti találkozóról a honvédelmi miniszter közösségi oldalán is beszámolt.

Mindannyian tudjuk, hogy a sikeres együttműködés alapja a kölcsönös bizalom, a partnerség és a közös stratégiai gondolkodás

– emelte ki Ruszin-Szendi Romulusz, hozzátéve, hogy ezeket igyekeznek visszaépíteni a következő időszakban.

Bejelentette, hogy „ennek tükrében Csehország egy dandárt küld majd a Multinational Division Centre kötelékébe, ezzel is tovább erősítve a térség védelmi együttműködését.”

Erős V4, erős szövetségek, biztonságosabb Közép-Európa

– zárta bejegyzését a honvédelmi tárca vezetője, aki egyben egy videót is megosztott az eseményről.

[…]

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Forrás:
http://index.hu/belfold/2026/06/03/v4-visegradi-negyek-ruszin-szendi-romulusz-budapest-talalkozo-vezerkari-fonokok/

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Lehet, hogy érdekel...

Vitézy Dávid szerint sok mindenre fel lehetett volna használni a mohácsi hídra szánt fejlesztési pénzeket

Újabb bejegyzést szentelt Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter a mohácsi Duna-híd kormány által elrendelt átvilágítására. …