A balassagyarmati börtönben végezte az a szabálysértő, aki kéthavi elzárás miatt rosszullétet színlelt, majd elmenekült a helyi rendőrök elől.
A Blikk úgy tudja, hogy a szabálysértő férfi nem fizetett be egy 100 ezer forintos bírságot, ezért az egri rendőrkapitányság fogdájából a balassagyarmati börtönbe szállították volna át, hogy ott megkezdje kéthavi elzárásának letöltését. A 30 év körüli férfi azonban nem akart a rácsok mögé menni, ezért azt mondta a rendőröknek, hogy hánynia kell. Visonta közelében, a 3-as út mellett megállíttatta a rendőrautót, majd kiugrott és elszaladt.
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!