2026. június 15., hétfőMa Jolán napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 352,00 Ft | USD: 304,00 Ft | CHF: 383,00 Ft
2026.06.15. Jolán Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 352,00 Ft | USD: 304,00 Ft | CHF: 383,00 Ft
Kezdőlap / Belföld / Orbán Viktor: Mindennek van határa

Orbán Viktor: Mindennek van határa

Orbán Viktor csütörtök reggel megosztotta Facebook-oldalán egy újabb közelgő szimpátiatüntetés eseményét, amelyet az állami intézményvezetők támogatására szerveznek.

Én is támogatom. Mindennek van határa

– jelentette ki a volt kormányfő.

A második „Ne féljetek” elnevezésű demonstrációt a Szent György térre szervezik, délután 16 órás kezdettel. 

Legutóbb május 10-re szerveztek tüntetést a Sándor-palota elé, miután Magyar Péter miniszterelnök lemondásra szólította fel az állami intézményvezetőket. A szervezők szerint fontos az alkotmányos ellensúlyok megőrzése, ezért virágokkal fejezték ki szolidaritásukat. 

(Borítókép: Orbán Viktor 2026. április 9-én. Fotó: Kaszás Tamás / Index)

[…]

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Forrás:
http://index.hu/belfold/2026/06/04/orban-viktor-fidesz-szimpatiatuntetes-sulyok-tamas-budapest/

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Lehet, hogy érdekel...

Vitézy Dávid szerint sok mindenre fel lehetett volna használni a mohácsi hídra szánt fejlesztési pénzeket

Újabb bejegyzést szentelt Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter a mohácsi Duna-híd kormány által elrendelt átvilágítására. …