Orbán Viktor csütörtök reggel megosztotta Facebook-oldalán egy újabb közelgő szimpátiatüntetés eseményét, amelyet az állami intézményvezetők támogatására szerveznek.
Én is támogatom. Mindennek van határa
– jelentette ki a volt kormányfő.
A második „Ne féljetek” elnevezésű demonstrációt a Szent György térre szervezik, délután 16 órás kezdettel.
Legutóbb május 10-re szerveztek tüntetést a Sándor-palota elé, miután Magyar Péter miniszterelnök lemondásra szólította fel az állami intézményvezetőket. A szervezők szerint fontos az alkotmányos ellensúlyok megőrzése, ezért virágokkal fejezték ki szolidaritásukat.
(Borítókép: Orbán Viktor 2026. április 9-én. Fotó: Kaszás Tamás / Index)
[…]
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
Forrás:
http://index.hu/belfold/2026/06/04/orban-viktor-fidesz-szimpatiatuntetes-sulyok-tamas-budapest/
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!