2026. február 14., szombatMa Bálint napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 378,00 Ft | USD: 319,00 Ft | CHF: 414,00 Ft
2026.02.14. Bálint Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 378,00 Ft | USD: 319,00 Ft | CHF: 414,00 Ft
Kezdőlap / Belföld / Orbán Viktor és Magyar Péter is reagált Fenyő Miklós halálhírére

Orbán Viktor és Magyar Péter is reagált Fenyő Miklós halálhírére

2026. január 31-én meghalt Fenyő Miklós, a magyar könnyűzene, a magyar rock and roll ikonja. Fenyő Miklóstól közösségi oldalán búcsúztak el a magyar közéleti személyiségek és politikusok.

Életünk egy darabját is magával vitte. Isten nyugosztalja Fenyő Miklóst!

búcsúzott Orbán Viktor miniszterelnök Fenyő Miklóstól.

„Elment a Csókkirály. Isten nyugosztalja Fenyő Miklóst” – írta közösségi oldalán Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke.

„Egy életigenlő zseni, aki most leveszi az imádott napszemüvegét”

Elhunyt Fenyő Miklós. A Miki. A muzsikus, aki álmodott egy saját világot. Álmodott nekünk egy sosemvolt pálmafás, színes ruhás, rock and roll forgatagos mesét. Álmodott egy jókedvű, önfeledt életet ide, Hungáriába, ide a Szent István parkba. És százezrek-milliók vele álmodtak fél évszázadon át. Azt hiszem, én léptem vele utoljára színpadra egy beszélgetésre, az Akvárium klub zsúfolt nézőtere előtt decemberben. Tele volt tervekkel, az életrajzát írta, feldobott volt, és fürdött a szeretetben. Megrendülten búcsúzom a hazai popzene egyik legnagyobbjától. Szia, Miki, ez jó buli volt, csak túl hamar lett vége! 

fogalmazott közösségi oldalán Rónai Egon televíziós műsorvezető.

Gréczy Zsolt, a […]

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Forrás:
http://index.hu/belfold/2026/01/31/meghalt-fenyo-miklos-politikus-reakcio-orban-viktor-magyar-peter/

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Lehet, hogy érdekel...

Egy dorogi férfi leitatta és szexre kényszerítette 15 éves nevelt lányát, csak ezután találkozhatott a barátaival

Leitatta és szexuális cselekményre kényszerítette 15 éves nevelt lányát egy dorogi férfi, a kiskorú csak …