2023. május 28., vasárnapMa Emil, Csanád napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 372,00 Ft | USD: 346,00 Ft | CHF: 383,00 Ft
2023.05.28. Emil, Csanád Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 372,00 Ft | USD: 346,00 Ft | CHF: 383,00 Ft
Kezdőlap / Belföld / Nyolc migránssal együtt borult az árokba egy rendőrök elől menekülő grúz embercsempész

Hirdetés

Nyolc migránssal együtt borult az árokba egy rendőrök elől menekülő grúz embercsempész

A grúz férfi elvállalta, hogy Szerbiából Magyarországra szökött migránsokat segít Németországba juttatni, amiért fejenként többezer eurót kapott volna.

2023. március 19-én reggel a grúz férfi – az ismeretlen megbízójától kapott gps koordináták alapján – a szerb-magyar határ közelében egy lengyel honosságú autóval felvett 8 migránst. A Bács-Kiskun vármegyei rendőrök rögtön látták, hogy a kocsi túlterhelt, ezért követni kezdték, majd szirénázva megpróbálták megállítani. Az embercsempész azonban nem állt meg, hanem gázt adott, megpördült az úttesten és ellenkező irányba hajtott. Menekülés közben az utasokkal teli autó defektet kapott és a szomszédos oldalon lévő árokba sodródott.

Forrás:
https://www.origo.hu/itthon/20230515-rosszul-vegzodott-egy-gruz-embercsempesz-menekulesi-kiserlete.html

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Hirdetés

Hirdetés

Lehet, hogy érdekel...

Szabó Tímea kiakadt az ATV-re, a csatorna szerint a politikus ellenük uszít

Szabó Tímea kiakadt az ATV-re, a csatorna szerint a politikus ellenük uszít

Szabó Tímea hivatalos Facebook-oldalán fejtette ki a véleményét az ATV csütörtök esti műsorában való szereplésével …