Országszerte körülbelül ezer postán várják egész évben az adományokat a Magyar Ökumenikus Segélyszervezet számára. Tavaly pedig az orosz–ukrán háború miatt Egymásért! elnevezéssel feláras bélyeget is forgalomba bocsátott a Magyar Posta Zrt. az ukrán menekültek ellátásának támogatására. A társaság minden bélyeg eladásából száz forintot ajánlott fel a segélyszervezetnek. A feláras bélyegek értékesítéséből és a perselyekben elhelyezett adományokból így összesen mintegy 20 millió forint adomány jött össze.
A Magyar Posta már tíz éve támogatja a segélyszervezetet, ez idő alatt mintegy 100 millió forintot gyűjtött össze számukra.
Az adományt Balczó Barnabás, a Magyar Posta Zrt. elnök-vezérigazgatója ünnepélyes keretek között adta át Lehel Lászlónak, a Magyar Ökumenikus Segélyszervezet elnök-igazgatójának.
Nagycsaládban nőttem fel, tizenegy testvérem van, így magam is megtapasztaltam, milyen fontos az odafigyelés, egymás támogatása. Azt is vallom, hogy segíteni nemcsak jó, hanem bizonyos helyzetekben és pozíciókban kötelesség is
– mondta a Magyar Posta […]
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!