Ágyhoz kötött betegtársát fosztotta ki egy férfi a Bács-Kiskun vármegyei kórházban május 12-én. A román állampolgárságú vádlott felelősségre vonását gyorsított eljárásban kezdeményezte a Kecskeméti Járási Ügyészség kifosztás miatt.
Az ügyészség közleményében azt írta, egy kórteremben feküdt a vádlott az ágyhoz kötött betegtársával, akinek a fejtámlája alatt volt a táskája és a pénztárcája. A férfi kihasználta a nő magatehetetlen […]
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!