T. Bencét a rendőrség honlapján is az eltűnt személyek közt tartották számon, valamint a közösségi médiában is számos bejegyzést közzétettek az eltűnt személyek keresésére szolgáló csoportokban. A posztokban azt írták, hogy a fiatal múlt hét pénteken távozott egy egyetemi kollégiumból, búcsúüzenetet is hagyott, és öngyilkosságra készülhetett.
Kedd este a fiatal keresésével kapcsolatban még több bejegyzést is közzétettek az egyik csoportban. Szerdán késő délelőtt azonban édesanyja közölte: a rendőrség tájékoztatta őket arról, hogy megtalálták gyermekük holttestét.
Kedves ismerősök, kutatást segítő, posztot megosztó emberek! Sajnos elkéstünk! Bence fiunkat holtan találták meg
– írta a család nevében, miközben köszönetet mondott azoknak, akik segítettek a keresésben.
Egy lakásban találhatták meg a holttestet
Az esettel kapcsolatban a 24.hu úgy értesült, hogy a fiatal holttestét egy angyalföldi lakásban találták meg a rendőrök. A BRFK sajtóosztálya az esettel kapcsolatos megkeresésükre azt közölte:
nem merült fel idegenkezűség gyanúja, és a rendőrség közigazgatási eljárásban vizsgálja a haláleset körülményeit.
[…]
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
Forrás:
https://index.hu/belfold/2025/01/15/eltunes-budapest-holttestet-talaltak-t.bence-rendorseg/
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!