A Kormányzati Tájékoztatási Központ (KTK) az ötödik Orbán-kormány utolsó napján körlevelet küldött, most már le lehet iratkozni a Magyarország kormánya hírleveleiről. A KTK az alábbi szöveget közölte a levélben:
Tisztelt Hölgyem/Uram!
Tájékoztatjuk, hogy mostantól a leiratkozas.kormanytajekoztato@mk.gov.hu e-mail-címen történő leiratkozás mellett lehetősége van az alábbi Leiratkozom gombra kattintással is leiratkozni Magyarország Kormánya hírleveleiről.
Amennyiben leiratkozik, kérjük, kattintson a Leiratkozom gombra, ezt követően a felugró ablakban adja meg a jelen hírlevél alján található, korábban regisztrált e-mail-címét, és erősítse meg törlési szándékát a leiratkozom a hírlevélről gombra kattintással.
Tisztelettel,
Kormányzati Tájékoztatási Központ
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!