A Telex Nyíregyházán érte utol Magyar Pétert, hogy megkérdezze a radnaimark.hu oldal legfrissebb bejegyzéséről. Az oldal ismeretlen szerkesztője azt sejtette, hogy a Tisza Párt elnöke nem mondott igazat, amikor tagadta, hogy drogot fogyasztott volna abban a bizonyos bekamerázott lakásban.
Magyar Péter a kérdésre úgy reagált, hogy valódi felvétel biztosan nem fog előkerülni, mesterséges intelligenciával viszont sokkal durvább képeket is kreálhatnak róla.
Elefánt is lehet a szobában, huszonöt meztelen nő, vagy thai törpe, de a valóságban ilyen nem történt
– fogalmazott. A politikus ismét hangsúlyozta, hogy az apartmanban látott kábítószernek kinéző anyaghoz nem nyúlt, és soha életében nem fogyasztott drogot.
Magyar Péter szerint a Fidesz el akarja terelni a figyelmet
Magyar Péter szerint a radnaimark.hu oldallal a kormánypárt a gödi Samsung-gyár ügyéről próbálja elterelni a figyelmet, de ez a kísérlet már nem működik.
Ezt már az emberek kinevetik
[…]
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
Forrás:
http://index.hu/belfold/2026/02/18/magyar-peter-radnai-mark-szoba/
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!