Hétfő este 22 óráig adott haladékot Magyar Péter a Fidesz minisztereinek arra, hogy írásban küldjék el, május 9-e 16 óra után milyen vezetői döntéseket hoztak, továbbá milyen kötelezettségeket vállaltak.
Kérem megjelölni ezen döntések és kötelezettségvállalások pontos jogcímét, indokát. Kérem továbbá minden, az előzőek szerint döntésekkel és kötelezettségvállalásokkal kapcsolatos okirat megküldését
– írta levelében a miniszterelnök.
Tizennégy miniszternek küldte meg a soron kívüli tájékoztatás-kérést: Semjén Zsoltnak, Bóka Jánosnak, Gulyás Gergelynek, Hankó Balázsnak, Lantos Csabának, Lázár Jánosnak, Nagy Istvánnak, Nagy Mártonnak, Navracsics Tibornak, Pintér Sándornak, Rogán Antalnak, Szalay-Bobrovniczky Kristófnak, Szijjártó Péternek és Tuzson Bencének.
Felszólította őket, hogy Magyarország új kormányának megalakulásáig minden kötelezettséget csak és kizárólag előzetes miniszterelnöki jóváhagyást követően vállalhatnak.
Így indult a Tisza-kormány hete
Magyar Péter hétfőn bemutatta Magyarország kormányának <a […]
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!