„Ma lesz az átadás-átvétel, a minisztériumok elkezdik a beköltözést a székhelyeikre” – írta a Facebook-oldalán Magyar Éva.
A kormányszóvivő közölte: „Ahogy a miniszterelnök úr már bejelentette, a Miniszterelnökség nem költözik a Budai Várba, hanem az Alkotmány utcában foglalja el azt az épületet, amelyikben korábban az Építési és Közlekedési Minisztérium működött.”
„Rogán Antal szivarszobás, körpanorámás egykori munkahelyére pedig a Szociális és Családügyi Minisztérium költözik” – jegyezte meg Magyar Éva.
Orbán Anita délelőtt már állománygyűlést tart
Orbán Anita is megszólalt az átadás-átvételről: „Szeretettel köszöntöm a külügyminisztériumi kollégáimat! Örömmel osztom meg, hogy a büfé közösségi tere ismét teljes funkcionalitással áll rendelkezésre: az asztalok és székek visszakerültek a helyükre, így újra lehetőség nyílik arra, hogy a munkavégzés szüneteiben kollégáink személyesen is találkozzanak, beszélgessenek, eszmét cseréljenek.”
Találkozunk ma 10 órakor az állománygyűlésen, a főépület aulájában
[…]
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!