2026. február 9., hétfőMa Aranka napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 378,00 Ft | USD: 321,00 Ft | CHF: 412,00 Ft
2026.02.09. Aranka Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 378,00 Ft | USD: 321,00 Ft | CHF: 412,00 Ft
Kezdőlap / Belföld / Lövések dördültek Balatonszepezden: a TEK páncélozott járművel állította meg a fegyveres férfit

Lövések dördültek Balatonszepezden: a TEK páncélozott járművel állította meg a fegyveres férfit

A Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság járőrei, Műveleti Alosztálya, a Mélységi Ellenőrzési és Közterületi Támogató Alosztály a Terrorelhárítási Központ munkatársainak együttműködésével elfogták a 60 éves lövöldöző férfit – számolt be róla közösségi oldalán a hatóság.

Balatonszepezdről tett bejelentést a segélyhívó számra szerda délután egy férfi, miszerint a szomszédja életveszélyesen megfenyegette. A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint mindez azért történt, mert az elkövető korábban nem biztosította a kutyája minimális létszükségleteit sem, így a szomszéd állatvédők segítségén keresztül gondoskodott az állat biztonságos elhelyezéséről.

A bejelentésre kiérkező járőrök a helyszíni intézkedés közben lövéseket hallottak, ezért erősítést kértek és értesítették a fegyveres személy elfogására hatáskörrel rendelkező Terrorelhárítási Központot.

A rendőrök nagy erőkkel, folyamatosan érkeztek a helyszínre, közben újabb lövések dördültek el az elkövető háza irányából. Folyamatosan figyelemmel kísérték a férfi mozgását, a környéket lezárták, illetve a mentőszolgálat és a katasztrófavédelem egységeit is a helyszín közelébe kérték.

A lövöldöző megpróbált elmenekülni; több eljárás zajlik ellene

[…]

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Forrás:
https://index.hu/belfold/2026/01/30/veszprem-varmegye-rendorseg-balatonszepezd-lovoldozes-ferfi-elfogas-fenyegetes-terrorelharitasi-kozpont-tek/

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Lehet, hogy érdekel...

Terjed egy veszélyes trükk: ne engedje be, ha valaki ezzel kopogtat be

Az elmúlt napokban megszaporodtak azok az esetek, amikor ismeretlenek csengetnek be családi házakba, magukat vállalkozónak …