Lezárult a választás, és rögtön el is kezdődött az új kampány. Országos szinten és a Fideszen belül egyaránt – írta ki a közösségi oldalára Lázár János. Hozzátette, az Építési és Közlekedési Minisztériumban leltárt készítettek, amit nyugodt lelkiismerettel adtak át az utánuk következőknek. Orbán Viktor egykori miniszterelnök szerdán tette közzé a sajátját.
„Nemcsak azért, mert az ÉKM tevékenysége törvényes volt, hanem azért, mert eredményes is. Új jogi kódexek az építésgazdaságban, új személyszállítási törvény, a 99 százalékig kész új KRESZ, a korábbinál sokkal kedvezőbb feltételeket kínáló új tarifa- és bérletrendszer a közösségi közlekedésben, integrált közszolgáltató cégek és még hosszan lehetne folytatni a sorát azoknak az eredményeknek, amelyeket közösen elértünk és amelyekre az új közlekedési kormányzat akkor is építhet majd, ha azt nem vallja be. Sőt. Ezeket az eredményeket az új kampány miatt minden bizonnyal csak támadni fogják. Ahogy láthatólag sajnos azokat is, akik az elmúlt 3–4 évben az ÉKM kötelékében dolgoztak” – foglalta össze a korábbi miniszter.
A Fidesz országgyűlési képviselője hozzátette, nem hagyja szó nélkül utóbbi történéseket. „Minden munkatársamért ki fogok állni, mindenkit meg fogok védeni az igaztalan támadásokkal szemben. Mert még egy történelmi mértékű támogatottság sem ad felhatalmazást […]
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!