Keddre virradó éjjel egy tehervonat 300 méteren leszakította a felsővezetéket a miskolci vonalon, miután mozdonyának áramszedője megsérült – tájékoztat a Mávinform. A baleset Vámosgyörk és Füzesabony között történt, a szakaszon a személyvonatok nem közlekednek, helyettük az egri Agria InterRégió szerelvények állnak meg.
Vámosgyörk és Ludas között csak egy vágány működik. A tájékoztatás szerint a helyreállítás befejezéséig a miskolci fővonalon közlekedő InterCity és InterRégió vonatok menetideje is jelentősen meghosszabbodhat.
[…]
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!