Május 15-én, a Karmelita kolostort elzáró kordonok elbontásánál tartott sajtótájékoztatón Pósfai Gábor belügyminiszter bejelentette,
Szabó Bence volt rendőrőrszázados a jövőben Pósfai kabinetében fog dolgozni.
Mint az új belügyminiszter elárulta, május 15-én kezdődött el a Belügyminisztérium átadás-átvétel részletes igazgatási szakasza, amire Szabó is elkísérte őt.
Az ő feladata a jövőben az én kabinetemen belül az állomány, a rendvédelmi dolgozók véleményének a megjelenítése, minél erősebben történő becsatornázása
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!