2026. június 14., vasárnapMa Vazul napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 352,00 Ft | USD: 304,00 Ft | CHF: 383,00 Ft
2026.06.14. Vazul Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 352,00 Ft | USD: 304,00 Ft | CHF: 383,00 Ft
Kezdőlap / Belföld / Kiderült, mi lesz a feladata Szabó Bence századosnak az új kormányban

Kiderült, mi lesz a feladata Szabó Bence századosnak az új kormányban

Május 15-én, a Karmelita kolostort elzáró kordonok elbontásánál tartott sajtótájékoztatón Pósfai Gábor belügyminiszter bejelentette,

Szabó Bence volt rendőrőrszázados a jövőben Pósfai kabinetében fog dolgozni.

Mint az új belügyminiszter elárulta, május 15-én kezdődött el a Belügyminisztérium átadás-átvétel részletes igazgatási szakasza, amire Szabó is elkísérte őt.

Az ő feladata a jövőben az én kabinetemen belül az állomány, a rendvédelmi dolgozók véleményének a megjelenítése, minél erősebben történő becsatornázása

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Forrás:
https://index.hu/belfold/2026/05/15/magyarorszag-szabo-bence-szazados-posfai-gabor-belugyminiszterium-tisza-kormany/

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Lehet, hogy érdekel...

Bíró Ferenc szerint hibázott az Átlátszó: vagyona nem a NER-közpénzekből származik

Ritka médiajelenségnek számító, nyílt és egyenes hangvételű helyreigazítást és bocsánatkérést helyezett el az Átlátszó.hu az …