2026. június 17., szerdaMa Laura napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 349,00 Ft | USD: 301,00 Ft | CHF: 380,00 Ft
2026.06.17. Laura Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 349,00 Ft | USD: 301,00 Ft | CHF: 380,00 Ft
Kezdőlap / Belföld / Javítóintézetbe küldenék a fiatalt, aki nyakon szúrta a saját édesanyját

Javítóintézetbe küldenék a fiatalt, aki nyakon szúrta a saját édesanyját

A Győr- Moson-Sopron Vármegyei Főügyészség vádat emelt azzal a fiatalkorúval szemben, aki 2025 nyarán, Gönyűn késsel támadt az anyjára és a nagyanyjára – olvasható az Ügyészség közleményében.

A vád lényege szerint a fiatalkorú vádlott már nem akart a szüleivel élni, ezért 2025 nyarán elhatározta, hogy megöli őket. A fiatalkorú a tervének megfelelően 2025 augusztusában, éjszaka bement az édesanyja hálószobájába, majd az ágyban fekvő sértettet késsel többször nyakon szúrta. Időközben megjelent a vádlott nagyanyja, akit a fiatalkorú a nála lévő késsel szintén a nyakán sebesített meg.

A vádlott az eset után értesítette a hatóságokat, így a sértettek életét a kórházban megmentették.

A főügyészség előre kitervelten, aljas indokból vagy célból, több ember sérelmére elkövetett emberölés bűntettének kísérletével vádolta meg a fiatalkorút, a vádiratban pedig indítványt tett arra, hogy a Győri Törvényszék a vádlottal szemben javítóintézeti nevelést rendeljen el.

[…]

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Forrás:
http://index.hu/belfold/2026/06/01/ugyeszseg-gyor-moson-sopron-varmegye-emberolesi-kiserlet-fiatalkoru/

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Lehet, hogy érdekel...

Sokkolóan újszerű megfejtés az Orbán-rendszer tündöklésére és bukására

„Kötetünk korkép. Két politikával foglalkozó kortárs látlelete egy korról, korszakról, a magyarországi átmenetből kinőtt politikai …