„Másfél éve egy baráti találkozó utáni reggelen egy rutinellenőrzés során alkoholt mutatott ki a szervezetemben a szonda” – jelentette be Varga Lőrinc Mihály közösségi oldalán. A Tisza Párt egyik legfiatalabb parlamenti képviselője teljes mértékben elismerte felelősségét és azt, hogy hibázott.
A törvény mindenkire vonatkozik: állok a felelősségre vonás elé. A mentelmi jogom kiadását magam is meg fogom szavazni, és vállalom a jogi következményeket
– fogalmazott.

Varga Lőrinc Mihály az ELTE Jogtudományi Karán végzett, korábban pedig válogatott atléta volt, és korosztályos Európa-bajnokságon negyedik helyen végzett középtávfutóként. Agrárszakértőként kapcsolódott a Tiszához: családjának Bonyhádon működő agrárvállalkozása révén szorosan kötődik a szektorhoz.
Az újonnan megalakuló parlamentben az Agrár- és Élelmiszergazdasági Bizottság alelnökévé választották, emellett a Törvényalkotási Bizottságnak is tagja lett.
[…]
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
Forrás:
http://index.hu/belfold/2026/05/28/varga-lorinc-mihaly-tisza-part-parlament-kepviselo-ittas-vezetes/
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!