Hajdúhadház területén hepatitis A-járványhelyzet alakult ki – közölte az önkormányzat közleményére hivatkozva az MTI.
Lakossági tájékoztatójukban azt írták, „a népegészségügyi feladatkörében eljáró Hajdú-Bihar Vármegyei Kormányhivatal Balmazújvárosi Járási Hivatala tájékoztatása alapján megtudtuk, hogy Hajdúhadház területén hepatitis A-járványhelyzet alakult ki”.
[…]
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
Forrás:
http://index.hu/belfold/2026/05/14/hajdu-bihar-varmegye-hepatitis-a-jarvanyhelyzet-hajduhadhaz/
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!