Egymásba rohant egy traktor és egy autó a 36-os főúton, Tiszavasvári és Nagycserkesz között, a járművek ki is gyulladtak – írja közleményében az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság, hozzátéve, hogy a teljes terjedelmükben égő járműveket a tiszavasvári önkormányzati tűzoltók eloltották.
A traktor vezetőjéhez mentő érkezett, a személykocsi sofőrjét oltás közben fedezték fel az autóban.
Az esethez egy nyíregyházi hivatásos egység és a Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat is kivonult, a helyszínre tart a hajdúnánási vízszállító. A baleset miatt a főutat teljes szélességében lezárták – áll a közleményben.
A SZON mindeközben arról ír, hogy a Fehérsziki-tó mellett lévő nagykanyarnál történt balesetben
az egyik ember bennégett az autóban, a helyszínen életét vesztette, a másik életéért még küzdenek, őt mentőhelikopterrel szállították kórházba.
Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat közölte: a traktor vezetője mellkasi sérülést szenvedett, a karja pedig megégett. A sérültet a Debrecenből érkező mentőhelikopter a nyíregyházi kórházba vitte, írja az MTI.
A tragikus balesetről helyszíni videó is található a közösségi médiában:
<g opacity="0.5" […]
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!