2023. március 20., hétfőMa Klaudia napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 398,00 Ft | USD: 373,00 Ft | CHF: 402,00 Ft
2023.03.20. Klaudia Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 398,00 Ft | USD: 373,00 Ft | CHF: 402,00 Ft
Kezdőlap / Belföld / Győrfi Pál elárulta, mennyi háziorvos vállalta Hajdú-Bihar vármegyében az új ügyeleti rendszert

Hirdetés

Győrfi Pál elárulta, mennyi háziorvos vállalta Hajdú-Bihar vármegyében az új ügyeleti rendszert

Február 1-jén indult el az új, egységes alapellátási ügyeleti rendszer az egészségügyben, Hajdú-Bihar vármegyében. A változások értelmében a hónap elejétől Hajdú-Bihar vármegyében 16 és 22 óra között tizenegy telephelyen háziorvosi ügyeleti ellátást, 22 és reggel 8 óra között pedig sürgősségi ügyeletet nyújtanak.

A háziorvosi ügyeleti ellátást a tizenegy telephelyen 34 beteg, köztük 11 gyermek vette igénybe, a betegforgalom átlagosan háziorvosi ügyeletenként három beteg volt. Korábban az is kiderült, hogy amikor nincs háziorvos, az új rendszer szerint mentőtiszteket is bevethetnek.

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Forrás:
https://index.hu/belfold/2023/02/08/egeszsegugy-haziorvos-ugyeleti-rendszer-hajdu-bihar-varmegye-gyorfi-pal/

Hirdetés

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Hirdetés

Lehet, hogy érdekel...

Üvöltöző, agresszív emberektől rettegnek Óbudán és Békásmegyeren

A helyiek szerint a közbiztonságon sokat ront, hogy egyre jobb az idő. Véget értek a …