Kőrösi Levente lesz a természetvédelemért és állatjólétért felelős államtitkár – közölte pénteken a közösségi oldalán Gajdos László, az Élő Környezetért Felelős Minisztérium tárcavezetője. „Kőrösi Levente személyében a hazai természetvédelem egyik legfelkészültebb szakembere vállal szerepet a kormányzati munkában” – írta.
„A Biodiverzitás- és Génmegőrzési Főosztály vezetőjeként, valamint Magyarország uniós elnökségének nemzetközi szakértőjeként már bizonyította elkötelezettségét a legmagasabb szakmai szinteken” – vélekedett.
Közigazgatási rutinja és a fajmegőrzés területén szerzett elismert tudása a biztosíték arra, […]
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!