Távozik a Bajcsy-Zsilinszky Kórház főigazgatója is – értesült a Telex. Információik szerint Bodnár Attilát még a múlt héten értesítették arról, hogy mennie kell a Bajcsy-kórház éléről.
A lap információi szerint jelenleg úgy néz ki, hogy karrierjét a Terrorelhárítási Központ Egészségügyi Igazgatóságánál folytatja. Megjegyzik, hogy pár nappal ezelőtt az óbudai Szent Margit Kórház vezetőjét, Szentes Tamást menesztették, a helyére pedig Nagy Mihályt nevezték ki.
A Telex arról is ír, hogy Bodnár Attila a koronavírus-járvány első hullámának idején belekeveredett a Pesti úti idősek otthona körül kialakul konfliktusba, hiszen az idősotthonban kitört tömeges fertőzés után a betegeket a Bajcsy-Zsilinszky Kórházba szállították, és elég sokan meg is haltak. Ennek következménye aztán az lett, hogy a főváros és a kormányzat között kisebb sárdobálás kezdődött meg azzal kapcsolatban, hogy kinek a hibája a tömeges fertőzés, közben persze a kórház is elég sok támadást kapott.
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
Forrás:
https://index.hu/belfold/2021/02/23/bajcsy_zsilinszky_korhaz_foigazgato/
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!