A Fővárosi Főügyészség társtettesként elkövetett életveszélyt okozó testi sértés miatt emelt vádat egy testvérpárral szemben.
A Fővárosi Főügyészség azt közölte csütörtökön az MTI-vel, hogy a 37 és a 34 éves férfi 2025. január 17-én a Keleti pályaudvar aluljárójában látta meg a későbbi sértettet, akivel az idősebb testvér hetekkel korábban összeszólalkozott.
Az idősebb fivér egy fabottal közepes erővel halántékon és tarkón ütötte a haragosát, majd a földre került férfit tovább ütlegelte és rugdalta; a bántalmazásba a fiatalabbik testvér is bekapcsolódott és többször megrúgta a fekvő férfi fejét és felsőtestét. Bár a bántalmazott élettársa a férfi segítségére sietett, a dulakodás folytatódott.
Végül a támadók a vérző, életveszélyes fejsérüléseket elszenvedő sértettet magára hagyva elhagyták az aluljárót.
[…]
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!