2026. július 21., keddMa Dániel napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 361,00 Ft | USD: 315,00 Ft | CHF: 391,00 Ft
2026.07.21. Dániel Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 361,00 Ft | USD: 315,00 Ft | CHF: 391,00 Ft
Kezdőlap / Belföld / Bemutatta kabinetfőnökét a Tisza egyik legfiatalabb országgyűlési képviselője

Bemutatta kabinetfőnökét a Tisza egyik legfiatalabb országgyűlési képviselője

A parlamenti Tisza-frakció egyik legfiatalabb tagja, Varga Lőrinc Mihály a Facebookon, közös fotóval mutatta be új kabinetfőnökét. A bejegyzés alapján a jövőben Nádasdy-Havas Anna Gréta segíti az országgyűlési képviselő munkáját.

Varga Lőrinc Mihály korábban atlétaként szerzett magának nevet. A 2019-es svédországi U20-as Európa-bajnokságon negyedik helyet szerzett 800 méteres futásban. Ezután igazolt a Ferencvároshoz, ahol felnőtt magyar bajnok lett. 

Vele kapcsolatos hír volt még, hogy a képviselő saját maga árulta el, másfél évvel korábban ittas vezetésen kapták, ami miatt úgy nyilatkozott, megszavazza mentelmi jogának a felfüggesztését, hogy szembenézhessen a jogi következményekkel. Nem csak a sportban jeleskedett a mindössze 25 éves képviselő: az ELTE Jogtudományi Karán végzett, a Tiszához pedig már agrárszakértőként csatlakozott.

Másfél éve egy baráti találkozó utáni reggelen egy rutinellenőrzés során alkoholt mutatott ki a szervezetemben a szonda. A törvény mindenkire vonatkozik: állok a felelősségre vonás elé. A mentelmi jogom kiadását magam is meg fogom szavazni, és vállalom a jogi következményeket

fogalmazott még május végén az ifjú politikus.

(Borítókép: Varga Lőrinc Mihály beszél az Országgyűlés plenáris ülésén 2026. június 15-én. Fotó: Papajcsik Péter / Index) 

[…]

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Forrás:
http://index.hu/belfold/2026/06/29/varga-lorinc-mihaly-tisza-part-frakcio-kabinetfonok-orszaggyules-parlament/

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Lehet, hogy érdekel...

Több oktatással foglalkozó szervezettel is egyeztetett Lannert Judit

Az oktatás megújításához minden értékes szakmai tapasztalatra szükség van – közölte az oktatási és gyermekügyi miniszter …