2026. február 9., hétfőMa Abigél napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 377,00 Ft | USD: 318,00 Ft | CHF: 411,00 Ft
2026.02.09. Abigél Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 377,00 Ft | USD: 318,00 Ft | CHF: 411,00 Ft
Kezdőlap / Belföld / Áthajtott a piroson, majd rendőrök elől menekült egy autós Békéscsaba belvárosában

Áthajtott a piroson, majd rendőrök elől menekült egy autós Békéscsaba belvárosában

Súlyos közlekedési szabálysértések sorozatát követte el egy férfi 2026. január 27-én délelőtt Békéscsabán. Az eset 10 óra 30 perc körül történt a Jókai utca és az Andrássy út kereszteződésében, ahol az autós a közlekedési lámpa tilos jelzésén hajtott át úgy, hogy a mellette lévő sávban egy rendőrautó várakozott a zöld jelzésre – írja Facebook-oldalán a Békés vármegyei rendőrség.

A rendőrök megkülönböztető fény- és hangjelzéssel azonnal a szabályszegő után indultak. A férfi a Petőfi utcában megállt, az intézkedés kezdetben problémamentesen zajlott. A rendőrnő tájékoztatta az autóst, hogy a szabálysértés miatt pénzbírságra és büntetőpontokra számíthat.

A férfi erre annyit reagált: „ezért nem szoktam megállni”, majd hirtelen gázt adott, és nagy sebességgel elhajtott a Bartók Béla út irányába.

A menekülés során az autós többször szabálytalanul sávot váltott, átlépte a záróvonalat, és a belvárosban helyenként közel 120 kilométer per órás sebességgel közlekedett.

[…]

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Forrás:
https://index.hu/belfold/2026/01/30/bekescsaba-gyorshajtas-hajtovadaszat-piris-lampa-rendorseg/

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Lehet, hogy érdekel...

Gyanúsítottként hallgattak ki egy férfit az eltűnt Egressy Mátyás ügyében

Lopással gyanúsított meg a rendőrség egy férfit, aki elvihette a január 17-én eltűnt Egressy Mátyás zsebéből kiesett …