Szerdán jött a váratlan hír: Orbán Viktor kinevezte a Védvonal elnevezésű szervezet élére Czunyiné Bertalan Juditot. A Védvonalat azért hozta létre a korábbi kormánypárt, hogy a „Tisza-párti erőszak és gyűlölet” ellen lépjen fel hatékonyan, bár egyelőre konkrétumok még nem derültek ki. A Fidesz korábbi országgyűlési képviselője a Facebookon osztott meg egy képernyőfotót a kinevezése után, amihez ő maga is annyit fűzött hozzá, hogy „korhatáros”.
Sok mindent láttunk már újságíróként, főleg, mióta világuralomra tört a közösségi média, de amit Czunyiné Bertalan Judit minden változtatás és kitakarás nélkül megosztott, nem tudjuk itt megmutatni. A magyar nyelv változatos káromkodásának szinte minden szava megjelenik az üzenetben, amit azután kapott egy „rajongójától”, hogy ő lett a Védvonal-vezér. Idézni sem tudunk nagyon, a nyomdafesték nagyjából az alábbiakat bírja el:
- „hallod te”
- „remélem”
- „mi a”
- „meg nem lesztek”
Aki kíváncsi az eredeti posztra, erre a kattintva elérheti.
„Nem hagyhatjuk, hogy ilyen és hasonló, akár a digitális, akár a valós térben megvalósuló vegzálások, gyalázkodások legyenek. Ezért hoztuk létre a Védvonalat” – fogalmazott Czunyiné a bejegyzésnél, majd ígéretet tett rá, hogy a jövőben is megoszt hasonló üzeneteket.
(Borítókép: Czunyiné Bertalan Judit 2024. december 4-én. Fotó: Németh Kata / Index)
[…]
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!