Mint írtuk, a Mol tiszaújvárosi üzemében történt robbanásban egy kétgyermekes édesapa halt meg, akinek özvegye a közösségi médiában búcsúzott férjétől.
Egy csodás férj és egy csodálatos édesapa voltál! A mindent jelentetted nekünk. Mindig emlékezni fogunk rád és mindig te leszel a mindenünk, vigyázz magadra az angyaloknál, mindig hiányozni fogsz. Szeretlek mindig és örökre
– írta a nő a Blikk beszámolója szerint.
A Mol érintett üzemi egységben karbantartás zajlott, amikor egy csővezetékben szénhidrogén robbant be. A baleset körülményeit továbbra is vizsgálják, miközben a vállalat és a kormány támogatásáról biztosította a családot.
Halálos áldozatot követelt a robbanás
Kapitány István és Hernádi Zsolt személyesen ment a Mol tiszaújvárosi petrolkémiai üzeméhez, ahol péntek kora délután sajtótájékoztatót tartottak . A Mol vezérigazgatója elmondta, a sérülteket három percen belül ellátták, azonban az egyik ott dolgozón már nem tudtak segíteni.
A Mol-csoport nevében részvétét fejezte ki, majd kiemelte, a meglévő biztosításon kívül a cégcsoport egyéni támogatással is segíti az elhunyt családját. Kapitány István energetikáért felelős […]
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
Forrás:
http://index.hu/belfold/2026/05/22/mol-robbanas-tiszaujvaros-halalos-aldozat-ozvegy-bucsu/
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!