Korábban beszámoltunk arról, hogy előállították Őrsi Gergely II. kerületi polgármestert és Molnár Zsolt volt MSZP-s országgyűlési képviselőt a keddi, több önkormányzatot érintő ügyészségi akció során.
A II. kerületi akció után nem sokkal a XV. kerületi önkormányzatnál is intézkedést hajtott végre a Központi Nyomozó Főügyészség.
Az ügyészi intézkedés során senkit nem állítottak elő, senkivel nem közöltek gyanúsítást. Az ügy mielőbbi tisztázásának érdekében az önkormányzat mindenben szorosan együttműködik a Központi Nyomozó Főügyészséggel
– olvasható az önkormányzat közleményében.
Az üggyel kapcsolatban a sajtó és a lakosság türelmét kérik a Központi Nyomozó Főügyészség hivatalos tájékoztatásának megjelenéséig.
(Borítókép: A XV. kerületi városháza 2023. január 25-én. Fotó: Branstetter Sándor / MTI)
[…]
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
Forrás:
https://index.hu/belfold/2026/06/02/budapest-xv-kerulet-kozponti-nyomozo-fougyeszseg-nyomozas/
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!