2026. június 17., szerdaMa Laura napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 349,00 Ft | USD: 301,00 Ft | CHF: 380,00 Ft
2026.06.17. Laura Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 349,00 Ft | USD: 301,00 Ft | CHF: 380,00 Ft
Kezdőlap / Belföld / 37 év után kilépett a Fideszből Balassagyarmat polgármestere

37 év után kilépett a Fideszből Balassagyarmat polgármestere

„Sok támogatómmal, lokálpatriótával, igazi és felebarátommal beszélve a mai napon döntést hoztam, melyet ezennel megosztok a nyilvánossággal is: kiléptem a Fidesz–Magyar Polgári Szövetségből” – jelentette be közösségi oldalán Csach Gábor, Balassagyarmat polgármestere, aki 37 évig volt a párt tagja.

Csach elmondása szerint a döntése mögött elsősorban nem a választási vereség áll – amiért részben felelősnek tartja magát.

Szkeptikus a párt megújulását illetően

„Kilépésem legfőbb indokai személyi és szervezeti okok, melyek szkeptikussá tesznek a párt megújulását illetően” – magyarázta.

Hozzátette, Balassagyarmat városának fejlődése érdekli igazán és minden energiáját erre szeretné összpontosítani. Hangsúlyozta, nem „köpönyegforgató”, döntésével egyik párt felé sem közeledni, hanem inkább függetlenedni szeretne.

[…]

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Forrás:
http://index.hu/belfold/2026/05/16/csach-gabor-fidesz-kilepes-balassagyarmat/

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Lehet, hogy érdekel...

Sokkolóan újszerű megfejtés az Orbán-rendszer tündöklésére és bukására

„Kötetünk korkép. Két politikával foglalkozó kortárs látlelete egy korról, korszakról, a magyarországi átmenetből kinőtt politikai …