2018. december 10., hétfőMa Judit napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 323,00 Ft | USD: 283,00 Ft | CHF: 286,00 Ft
2018.12.10. Judit Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 323,00 Ft | USD: 283,00 Ft | CHF: 286,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Vasárnapi sportműsor: rangadó a németekkel, pályán a Real

Hirdetés

Vasárnapi sportműsor: rangadó a németekkel, pályán a Real

 

FUTBALLPROGRAM

 

 

Hirdetés

NB II
20. FORDULÓ 

13.00: Budafoki MTE–Vác FC
13.00: Dorog–Balmazújváros
13.00: Soroksár–Tiszakécske
13.00: Kazincbarcika–Nyíregyháza
13.00: Mosonmagyaróvár–Békéscsaba
13.00: Budaörs–ETO FC Győr
13.00: Cegléd–Csákvár
13.00: Monor–Vasas
15.30: Gyirmót FC Győr–Kaposvár (Tv: M4 Sport)
17.00: ZTE FC–BFC Siófok

ANGOL PREMIER LEAGUE
16. FORDULÓ
17.00: 
Newcastle United–Wolverhampton Wanderers (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
17. FORDULÓ
15.00:
 Strasbourg–Caen (Tv: Digi Sport3)
17.00: Lille–Reims (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
14. FORDULÓ
15.30:
 Mainz 05–Hannover 96 (Tv: Sport2) 
18.00: Borussia Mönchengladbach–VfB Stuttgart

OLASZ SERIE A
15. FORDULÓ
12.30: 
Sassuolo–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
15.00: Empoli–Bologna (Tv: Digi Sport1)
15.00: Parma–Chievo
15.00: Udinese–Atalanta (Tv: Digi Sport2)
18.00: Genoa–SPAL (Tv: Digi Sport1)
20.30: Milan–Torino (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
15. FORDULÓ
12.00:
 Eibar–Levante
16.15: Huesca–Real Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Real Sociedad–Real Valladolid (Tv: Spíler2)
20.45: Real Betis–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2)

 

 

ALPESI SÍ
  

9.15: világkupaverseny, Val d’Isere, férfiak, műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
12.30: világkupaverseny, Val d’Isere, férfiak, szlalom, 2. futam (Tv: Eurosport1)
13.30: világkupaverseny, St. Moritz, nők, párhuzamos műlesiklás (Tv: Eurosport1)

 

 

AMERIKAI FUTBALL

 

NFL

 

14. FORDULÓ

 

19.00: Buffalo Bills–New York Jets                           
19.00: 
Cleveland Browns–Carolina Panthers      
19.00: 
Green Bay Packers–Atlanta Falcons          
19.00: 
Houston Texans–Indianapolis Colts          
19.00: 
Kansas City Chiefs–Baltimore Ravens (Tv: Sport2)             
19.00: 
Miami Dolphins–New England Patriots    
19.00: 
Tampa Bay Buccaneers–New Orleans Saints        
19.00: 
Washington Redskins–New York Giants 
22.05: 
Los Angeles Chargers–Cincinnati Bengals               
22.05: 
San Francisco 49ers–Denver Broncos       
22.25: 
Oakland Raiders–Pittsburgh Steelers 
22.25: 
Arizona Cardinals–Detroit Lions  
22.25: 
Dallas Cowboys–Philadelphia Eagles (Tv: Sport2)               
hétfő, 2.20: 
Chicago Bears–Los Angeles Rams (Tv: Sport2)         

 

 

JÉGKORONG

 

ERSTE LIGA

 

16.00: Corona Brasov (román)–Dunaújvárosi Acélbikák 
17.50: EV Vienna Capitals II (osztrák)–FTC-Telekom 
18.40: Hokiklub Budapest–Sport Club Csíkszereda (román) 

 

EBEL

 

17.30: EC Panaceo VSV (osztrák)–Fehérvár AV19

 

SZLOVÁK LIGA

 

17.00: HKM Zvolen (szlovák)–MAC Újbuda
17.30: 
DVTK Jegesmedvék–Banská Bystrica (Tv: Digi Sport2)

 

NHL

 

21.00: St. Louis Blues–Vancouver Canucks (Tv: Spíler1)
hétfő, 0.00: Chicago Blackhawks–Montreal Canadiens (Tv: Spíler1)
hétfő, 3.00: Edmonton Oilers–Calgary Flames (Tv: Spíler1)

 

 

KÉZILABDA

 

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG

KÖZÉPDÖNTŐ 

1. CSOPORT (NANTES)

 

15.00: Svédország–Franciaország (Tv: Sport1) 
18.00: 
Szerbia–Oroszország

 

2. CSOPORT (NANCY)
15.00: 
Magyarország–Németország (Tv: M4 Sport)
18.00: 
Hollandia–Románia (Tv: Sport1) 

 

FÉRFI NB I

 

18.00: Ferencvárosi TC–CYEB Budakalász

 

FÉRFI BUNDESLIGA

 

13.30: Bergischer HC–Minden (Tv: Sport1)

 

 

KOSÁRLABDA

 

NŐI NB I

 

16.30: Aluinvent DVTK–Atomerőmű KSC Szekszárd 
17.00: PEAC-Pécs–CMB Cargo Uni Győr 
18.00: Vasas Akadémia–Sopron Basket 
19.30: VBW CEKK Cegléd–MTK Budapest

 

 

MŰKORCSOLYA

 

23.00: Grand Prix, Vancouver, döntők, gála (Tv: Eurosport2)

 

 

RÖPLABDA
FÉRFI NB I, ALAPSZAKASZ, A-CSOPORT

 

15.00: PTE-PEAC–MAFC-BME 
16.00: Vegyész RC Kazincbarcika–MÁV Előre SC 
17.00: SZESE Győr–LV Sport Pénzügyőr SE 

 

B-CSOPORT

 

14.30: DEAC–Sümegi RE 

 

NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ

 

17.00: Vasas Óbuda–Hungast-Haladás

 

 

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA

 

9.15: világkupaverseny, Almati (Tv: M4 Sport)

 

 

SÍFUTÁS

 

10.15: világkupaverseny, Beitostolen, nők, 5×4 km váltó (Tv: Eurosport2) 

 

 

SÍLÖVÉSZET

 

11.30: világkupaverseny, Pokljuka, férfiak, 12,5 km, üldözéses (Tv: Eurosport1)
15.00: 
világkupaverseny, Pokljuka, nők, 10 km, üldözéses (Tv: Eurosport1)

 

 

SÍUGRÁS

 

15.30: világkupaverseny, Titsee Neustadt, HS 142 (Tv: Eurosport1)

 

 

SZNÚKER

 

14.00: az Egyesült Királyság bajnoksága, York, döntő (Tv: Eurosport2)
20.00:
 az Egyesült Királyság bajnoksága, York, döntő (Tv: Eurosport1)

 

 

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ, A-CSOPORT

 

19.30: KSI–FTC-Telekom

Forrás:
http://sport365.hu/ezt-latod-eloben,vasarnapi-sportmusor-rangado-a-nemetekkel-palyan-a-real,109123

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Hirdetés

Lehet, hogy érdekel...

Kézi: a románok elleni győzelemmel sem biztos az Eb-elődöntő

Kézi: a románok elleni győzelemmel sem biztos az Eb-elődöntő

A magyar női kézilabda-válogatott csak akkor juthat elődöntőbe a franciaországi Európa-bajnokságon, ha legyőzi Románia csapatát …