2018. november 14., szerdaMa Aliz napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 322,00 Ft | USD: 286,00 Ft | CHF: 283,00 Ft
2018.11.14. Aliz Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 322,00 Ft | USD: 286,00 Ft | CHF: 283,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Vasárnapi sport: hatalmas rangadók fociban

Hirdetés

Vasárnapi sport: hatalmas rangadók fociban

FUTBALLPROGRAM

 

NB I

14. FORDULÓ

Hirdetés

15.30: Mezőkövesd–Mol Vidi FC (Tv: M4Sport)

 

NB II

17. FORDULÓ

13.30: Vác FC–Kaposvári Rákóczi FC

13.30: Cegléd–Monor

13.30: Budaörs–Vasas

13.30: Mosonmagyaróvár–BFC Siófok

13.30: Kazincbarcika–Csákvár

13.30: Soroksár–Békéscsaba

13.30: Dorog–Nyíregyháza

13.30: Budafoki MTE–ZTE FC

17.00: Balmazújváros–Tiszakécske

17.00: Gyirmót FC Győr–ETO FC Győr

 

NB III

14. FORDULÓ

KELETI CSOPORT

13.30: Szolnok–Tállya

13.30: DEAC–Sajóbábony

13.30: Eger–SBTC

13.30: Füzesgyarmat–Putnok

13.30: Gyöngyös–Tiszaújváros

13.30: ESMTK–Jászberény

13.30: DVTK II–Cigánd

13.30: Sényő–Nyírbátor

KÖZÉP-CSOPORT

13.30: Iváncsa–Szentlőrinc

13.30: Szeged-GA–SZEOL SC

13.30: Kozármisleny–Makó

13.30: Hódmezővásárhely–PMFC

13.30: KTE–Szekszárd

13.30: Paks II–RKSK

13.30: FC Dabas–Taksony

16.00: Dunaújváros–Bp. Honvéd-MFA

NYUGATI CSOPORT

11.00: Mol Vidi FC II–Komárom

13.30: III. ker. TVE–FC Ajka

13.30: Csepel–Nagykanizsa

13.30: Érd–Sárvár

13.30: Dunaharaszti–THSE-Szabadkikötő

13.30: Ménfőcsanak–Pénzügyőr

13.30: Andráshida–Puskás Akadémia II

13.30: BKV Előre–Pápai Perutz

 

NŐI NB I

10. FORDULÓ

13.30: Szent Mihály–MTK

15.00: ETO FC Győr–DVTK

 

ANGOL PREMIER LEAGUE

12. FORDULÓ

13.00: Liverpool–Fulham (Tv: Spíler1)

15.15: Chelsea–Everton (Tv: Spíler1)

17.30: Arsenal–Wolverhampton Wanderers

17.30: Manchester City–Manchester United (Tv: Spíler1)

 

FRANCIA LIGUE 1

13. FORDULÓ

15.00: Bordeaux–Caen

17.00: Marseille–Dijon (Tv: Digi Sport3)

17.00: Rennes–Nantes

21.00: Monaco–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport2)

 

NÉMET BUNDESLIGA

11. FORDULÓ

15.30: RB Leipzig–Bayer Leverkusen (Tv: Sport2)

18.00: Eintracht Frankfurt–Schalke

 

OLASZ SERIE A

12. FORDULÓ

12.30: Atalanta–Internazionale (Tv: Digi Sport1)

15.00: Chievo–Bologna

15.00: Empoli–Udinese

15.00: Roma–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)

18.00: Sassuolo–Lazio (Tv: Digi Sport1)

20.30: Milan–Juventus (Tv: Digi Sport1)

 

SPANYOL LA LIGA

12. FORDULÓ

12.00: Deportivo Alavés–Huesca

16.15: Barcelona–Real Betis (Tv: Spíler2)

18.30: Rayo Vallecano–Villarreal

18.30: Sevilla–Espanyol (Tv: Spíler2)

20.45: Celta Vigo–Real Madrid (Tv: Spíler2)

 

MLS

Rájátszás, negyeddöntő, visszavágó

21.00: Sporting Kansas City–Real Salt Lake (Tv: Eurosport1)

23.30: Atlanta United–New York City (Tv: Eurosport1)

 

TÖRÖK BAJNOKSÁG

12. FORDULÓ

18.30: Besiktas–Sivasspor (Tv: Digi Sport2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

 

AMERIKAI FUTBALL

NFL

10. FORDULÓ

19.00: Chicago Bears–Detroit Lions         

19.00: Cincinnati Bengals–New Orleans Saints (Tv: Sport2)         

19.00: Cleveland Browns–Atlanta Falcons           

19.00: Green Bay Packers–Miami Dolphins         

19.00: Indianapolis Colts–Jacksonville Jaguars   

19.00: Kansas City Chiefs–Arizona Cardinals       

19.00: New York Jets–Buffalo Bills           

19.00: Tampa Bay Buccaneers–Washington Redskins    

19.00: Tennessee Titans–New England Patriots               

22.05: Oakland Raiders–Los Angeles Chargers   

22.25: Los Angeles Rams–Seattle Seahawks (Tv: Sport2)             

hétfő, 2.20: Philadelphia Eagles–Dallas Cowboys (Tv: Sport2)

 

CSELGÁNCS

13.00: Grand Slam-verseny, Taskent, 3. nap (Tv: Sport2)

 

FORMULA–1

BRAZIL NAGYDÍJ, SAO PAULO

18.10: futam (Tv: M4 Sport)

 

JÉGKORONG

NHL

21.00: St. Louis Blues–Minnesota Wild (Tv: Spíler1)

hétfő, 1.00: Boston Bruins–Vegas Golden Knights (Tv: Spíler1)

 

KÉZILABDA

NŐI BAJNOKOK LIGÁJA

CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ

D-CSOPORT

14.30: FTC-Rail Cargo Hungaria–CSM Bucuresti (román) (Tv: Sport1)

FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA

CSOPORTKÖR, 7. FORDULÓ

B-CSOPORT

16.50: Skjern (dán)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1)

FÉRFI NB I

13.30: HE-DO B. Braun Gyöngyös–Grundfos Tatabánya KC (Tv: M4 Sport)

 

KOSÁRLABDA

NŐI NB I

19.30: VBW CEKK Cegléd–Vasas Akadémia     

NBA

21.45: Detroit Pistons–Charlotte Hornets (Tv: Sport1)

 

MŰKORCSOLYA

7.00: Grand Prix, NHK Trophy, Hirosima, gála (Tv: Eurosport2)

 

RÖPLABDA

FÉRFI NB I, ALAPSZAKASZ    

A-CSOPORT

13.00: Vegyész RC Kazincbarka–PTE-PEAC 

17.00: SZESE Győr–MAFC-BME 

17.00: LV Sport Pénzügyőr SE–MÁV Előre SC 

B-CSOPORT

16.30: Dunaferr SE–Sümegi RE 

19.00: Kecskeméti RC–Szolnoki Röplabda Klub 

NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ

18.00: Fatum Nyíregyháza–Swietelsky-Békéscsabai RSE 

 

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA

Világkupa, Salt Lake City

 

TENISZ

12.00: Fed-kupa, döntő, Prága: Csehország–Egyesült Államok (Tv: Digi Sport2)

15.00 és 21.00: ATP-világbajnokság, London, 1. nap (Tv: Digi Sport3)

 

ÚSZÁS

Világkupa, Tokió 

Forrás:
http://sport365.hu/ezt-latod-eloben,vasarnapi-sport-hatalmas-rangadok-fociban,108611

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Hirdetés

Lehet, hogy érdekel...

DVTK: a következő öt évben a klub üzemelteti a stadiont

„A tavaszi átadást követően ideiglenes jelleggel már a kft. végezte a stadion üzemeltetését, a mostani …