2018. november 13., keddMa Szilvia napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 321,00 Ft | USD: 285,00 Ft | CHF: 283,00 Ft
2018.11.13. Szilvia Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 321,00 Ft | USD: 285,00 Ft | CHF: 283,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Szombati sport: eljött a Superclássico, a Boca-River ideje

Hirdetés

Szombati sport: eljött a Superclássico, a Boca-River ideje

 FUTBALLPROGRAM

 

NB I

14. FORDULÓ

Hirdetés

14.30: Diósgyőri VTK–Debreceni VSC (Tv: M4Sport)

17.00: MTK Budapest–Puskás Akadémia

17.00: Kisvárda–Újpest

17.00: Paks–Bp. Honvéd

19.30: Haladás–Ferencváros (Tv: M4Sport)

 

NŐI NB I

10. FORDULÓ

15.00: Ferencváros–MLE

 

ANGOL PREMIER LEAGUE

12. FORDULÓ

13.30: Cardiff City–Brighton & Hove Albion (Tv: Spíler1)

16.00: Huddersfield Town–West Ham United

16.00: Leicester City–Burnley (Tv: Spíler1)

16.00: Newcastle United–AFC Bournemouth

16.00: Southampton–Watford

18.30: Crystal Palace–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler1)

 

FRANCIA LIGUE 1

13. FORDULÓ

17.00: Guingamp–Lyon (Tv: Digi Sport1)

20.00: Angers–Montpellier

20.00: Nimes–Nice (Tv: Digi Sport2)

20.00: Saint-Étienne–Reims

20.00: Toulouse–Amiens (Tv: Digi Sport3)

 

NÉMET BUNDESLIGA

11. FORDULÓ

15.30: Hoffenheim–Augsburg

15.30: Werder Bremen–Borussia Mönchengladbach

15.30: Freiburg–Mainz 

15.30: Fortuna Düsseldorf–Hertha BSC (Tv: Sport2)

15.30: Nürnberg–VfB Stuttgart

18.30: Borussia Dortmund–Bayern München (Tv: Sport2)

 

OLASZ SERIE A

12. FORDULÓ

15.00: Torino–Parma (Tv: Digi Sport1)

18.00: SPAL–Cagliari

20.30: Genoa–Napoli (Tv: Digi Sport1)

 

SPANYOL LA LIGA

12. FORDULÓ

13.00: Real Valladolid–Eibar

16.15: Getafe–Valencia (Tv: Spíler2)

18.30: Atlético Madrid–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)

20.45: Girona–Leganés (Tv: Spíler2)

 

PORTUGÁL BAJNOKSÁG

10. FORDULÓ

21.30: FC Porto–Braga (Tv: Sport1)

 

TÖRÖK BAJNOKSÁG

12. FORDULÓ

17.00: Kayserispor–Galatasaray (Tv: Digi Sport2)

 

LIBERTADORES-KUPA

DÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS

21.00: Boca Juniors (argentin)–River Plate (argentin)

 

LÉGIÓSPROGRAM

 

CIPRUS, FIRST DIVISION

9. FORDULÓ

16.00: APOEL–Paralimni

APOEL: Balogh Norbert

 

CSEHORSZÁG, 1. LIGA

15. FORDULÓ

14.00: Karviná–Sparta Praha

Karviná: Kocsis Gergő

 

GÖRÖGORSZÁG, SUPER LEAGUE

10. FORDULÓ

18.30: Levadiakosz–OFI Kréta

Levadiakosz: Windecker József

 

HOLLANDIA, EREDIVISIE 

12. FORDULÓ

20.45: Venlo–Fortuna Sittard

Fortuna Sittard: Dobos Áron

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

 

CSELGÁNCS

13.00: Grand Slam-verseny, Taskent, 2. nap (Tv: Sport2)

 

FORMULA–1

BRAZIL NAGYDÍJ, SAO PAULO

15.00: 3. szabadedzés 

18.00: időmérő (Tv: M4 Sport)

 

JÉGKORONG

NÉGY NEMZET TORNÁJA (TÜSKECSARNOK)

16.00: MAGYARORSZÁG–Olaszország

NHL

vasárnap, 4.05: Los Angeles Kings–Calgary Flames (Tv: Spíler1)

 

KARATE

10.00: világbajnokság, Madrid

 

KÉZILABDA

NŐI BAJNOKOK LIGÁJA

CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ

C-CSOPORT

15.00: Krim Ljubljana (szlovén)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1)

FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA

CSOPORTKÖR, 7.  FORDULÓ

A-CSOPORT

18.45: Kristianstad (svéd)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1)

NŐI EHF-KUPA

3. SELEJTEZŐKÖR, ELSŐ MÉRKŐZÉS

14.00: HK Lada (orosz)–Siófok KC

17.00: Dunaújváros KKA–Bera Bera (spanyol) (Tv: Sport1)

18.00: Érd HC–Storhamar (norvég) 

FÉRFI NB I

18.00: Csurgói KK–Balatonfüredi KSE 

18.00: Sport36-Komló–CYEB Budakalász

 

KOSÁRLABDA

FÉRFI NB I

18.00: Sopron KC–Atomerőmű SE 

18.00: JP Auto-JKSE–KTE-Duna Aszfalt 

18.00: Kaposvári KK–Zalakerámia ZTE KK 

18.00: Egis Körmend–Serco-TF-BP 

18.00: Szolnoki Olaj KK–DEAC 

NŐI NB I

16.00: ELTE BEAC Újbuda–Aluinvent DVTK 

17.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–CMB Cargo-UNI Győr 

18.00: MTK Budapest–PINKK-Pécsi 424 

18.30: NKE-Csata–Sopron Basket

 

LOVASSPORT

15.45: Global Champions Tour, Doha (Tv: Europsort1)

 

MŰKORCSOLYA

  8.30: Grand Prix, NHK Trophy, Hirosima, női kűr (Tv: Eurosport2)

11.15: Grand Prix, NHK Trophy, Hirosima, férfi szabad program (Tv: Eurosport2)

 

ÖKÖLVÍVÁS

21.00: profi gála, Manchester (Tv: Sport2)

Főmérkőzés (cirkálósúly): Olekszandr Uszik (ukrán)–Tony Bellew (brit)

 

RÖGBI

Európai Nemzetek Kupája-sorozat, Első konferencia, Északi csoport (Százhalombatta)

14.00: MAGYARORSZÁG–Ukrajna (Tv: Digi Sport2)

 

RÖPLABDA

NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ

18.00: UTE–Vasas Óbuda

 

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA

22.35: világkupa, Salt Lake City (Tv: M4 Sport)

 

SAKK

Világbajnoki döntő, Magnus Carlsen–Fabiano Caruana, London, 2. parti

 

SÚLYEMELÉS

Világbajnokság, Asgabat

Női +87 kg, férfi +109 kg (Nagy Péter) 

 

TENISZ

14.00: Fed-kupa, döntő, Prága: Csehország–Egyesült Államok (Tv: Digi Sport3)

 

UFC

vasárnap, 4.00: Frankie Edgar–Koreane (Tv: Sport1)

 

ÚSZÁS

Rövid pályás országos bajnokság, Százhalombatta

10.00: világkupa, Tokió (Tv: M4 Sport)

 

VÍZILABDA

NŐI EURÓPAI SZUPERKUPA

10.00: Kirisi (orosz)–Dunaújváros 

E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ, 5. FORDULÓ

A-CSOPORT

13.00: FTC-Telekom Waterpolo–BVSC-Zugló (Tv: M4 Sport)

16.00: AVUS Szombathely–PVSK-Mecsek Füszért 

18.00: Metalcom-Szentes–KSI 

B-CSOPORT

16.00: Kaposvári VK–VasasPlaket 

16.00: Tatabánya–UVSE 

18.00: Szolnoki Dózsa–A-Híd OSC-Újbuda 

NŐI OB I, ALAPSZAKASZ

16.00: Szentes–BHSE

17.30: BVSC-Zugló–FTC

18.00: Tatabánya–ZF-Eger

Forrás:
http://sport365.hu/ezt-latod-eloben,szombati-sport-eljott-a-superclassico-a-boca-river-ideje,108599

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Hirdetés

Lehet, hogy érdekel...

Pogba bátyját hívja próbajátékra a Fradi

Pogba bátyját hívja próbajátékra a Fradi

Kylian Hazard újpesti szereplése után újabb futballsztár testvére kerülthet az NB I.-be, legalábbis a Csakfoci …