2019. március 23., szombatMa Emőke napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 315,00 Ft | USD: 279,00 Ft | CHF: 280,00 Ft
2019.03.23. Emőke Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 315,00 Ft | USD: 279,00 Ft | CHF: 280,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Ötven méterről adott gólpasszt a Chelsea hátvédje

Ötven méterről adott gólpasszt a Chelsea hátvédje

Hiába a hazai pálya, megszenvedett a Chelsea a Newcastle ellen az angol bajnokság 22. fordulójának szombati zárómeccsén, de végül így is sikerült behúzniuk a három pontot, David Luiz révén pedig a 2-1–es győzelem mellett egy egészen elképesztő gólpassznak is örülhettek a szurkolók.

A meccsen azonnal bekezdett a Chelsea, ami hamar gólt is ért: a félpálya környékén passzolgattak a játékosok, amikor David Luiz gondolt egyet, és a saját térfeléről, a kezdőkör vonaláról eleresztett egy félrenézős ívelést, ami egészen konkrétan Pedro lábára érkezett, a csatár pedig tökéletesen vette le, majd emelte át a labdát a vendégek kapusa fölött.

A Chelseanek ezután is voltak még helyzetei, de végül a Newcastle talált be, Ciaran Clark egy szöglet után fejelt a hazaiak kapujába. Ez aztán fel is tüzelte a vendégeket, olyannyira, hogy még a második félidő elején is teljesen tanácstalannak tűnt a Chelsea, de nem kellett sok idő, hogy újra magukra találjanak.

Az 57. percben Willian szerzett újra vezetést a hazai csapatnak, méghozzá egy egészen káprázatos lövéssel, innentől pedig már egyik csapat sem talált be, úgyhogy a Chelsea továbbra is magabiztosan előzi a szombaton vereséget szenvedő Arsenalt, és egy pontra van a Tottenhamtől. A többi szombati meccsről korábban már írtunk, ezt itt olvashatják el.

tabella

Köszönjük, hogy olvasol minket!

Ha fontos számodra a független sajtó fennmaradása, támogasd az Indexet!

Műkorcsolya-vb - francia siker, magyar javítás

Műkorcsolya-vb – francia siker, magyar javítás

A francia Gabriela Papadakis, Guillaume Cizeron kettős nyerte a jégtáncosok versenyét a szaitamai műkorcsolya-világbajnokságon. A …