2018. november 14., szerdaMa Aliz napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 322,00 Ft | USD: 286,00 Ft | CHF: 283,00 Ft
2018.11.14. Aliz Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 322,00 Ft | USD: 286,00 Ft | CHF: 283,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Lenyűgöző volt az Atlético-Bilbao – videó

Lenyűgöző volt az Atlético-Bilbao – videó

Az Atlético Madrid kétszer is hátrányba került, ám végül 3-2-re győzött a vendég Athletic Bilbao ellen szombaton, a spanyol bajnokság 12. fordulójában. A bilbaóiak egészen a 80. percig előnyben voltak, ám akkor Rodrigo egyenlített, majd Diego Godin a 91. percben megszerezte a győztes gólt.

SPANYOL LA LIGA

12. FORDULÓ

Atlético Madrid–Athletic Bilbao 3–2 (Thomas 61., Rodri 80., Godín 91., ill. I. Williams 36., 64.)

KÉSŐBB

20.45: Girona–Leganés (Tv: Spíler2)

KORÁBBAN

Real Valladolid–Eibar 0–0

Getafe–Valencia 0–1 (Parejo 81. – 11-esből)

VASÁRNAP

12.00: Deportivo Alavés–Huesca

16.15: Barcelona–Real Betis (Tv: Spíler2)

18.30: Rayo Vallecano–Villarreal

18.30: Sevilla–Espanyol (Tv: Spíler2)

20.45: Celta Vigo–Real Madrid (Tv: Spíler2)

PÉNTEKI EREDMÉNY

Levante–Real Sociedad 1–3 (Chema 4., ill. Theo Hernández 73., Juanmi 77., Oyarzabal 83.)

Szívatás vagy szívás a sakkmester kiszivárgott videója?

Rövid ideig elérhető volt a Youtube-on egy olyan videó, amelyik a sakkvilágbajnoki döntő kihívójának, Fabiano …