2019. november 14., csütörtökMa Aliz napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 334,00 Ft | USD: 304,00 Ft | CHF: 307,00 Ft
2019.11.14. Aliz Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 334,00 Ft | USD: 304,00 Ft | CHF: 307,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Két tizenegyest fogott meg a kövesdiek kapusa

Két tizenegyest fogott meg a kövesdiek kapusa

Az idei szezon meglepetéscsapata, a Mezőkövesd zalaegerszegi pontszerzésében (1-1) hatalmas szerepet vállalt Szappanos Péter. A jászberényi születésű 28 éves kapus két éve szerződött a kövesdiekhez, épp a ZTE-től.

A második félidőben a ZTE nagy erőket mozgósított a meccs megnyeréséért, ebben azonban megakadályozta a kapus, aki először Babati jobb kézre tartó lövését ütötte ki az alsó sarokból a 47. percben. Babati mozgását és lábtartását könnyen olvasta le, és egy gyors vetődéssel hárított.

A 81. percben már Radó András állt a labda mögé, akkor a gólvonalon táncolt, végül nem vetődött el, így a léc alá tartó labdát könnyen ki tudta ütni.