2018. október 19., péntekMa Nándor napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 323,00 Ft | USD: 282,00 Ft | CHF: 283,00 Ft
2018.10.19. Nándor Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 323,00 Ft | USD: 282,00 Ft | CHF: 283,00 Ft
Kezdőlap / Sport / James Rodríguez góljától az ellenfél álla is leesett

James Rodríguez góljától az ellenfél álla is leesett

Barátságos meccset játszott magyar idő szerint péntek hajnalban az Egyesült Államok és Kolumbia válogatottja, és ahhoz képest, hogy a félidőben még csak 1-0 volt az állás a vendégek javára, a szünet után rendesen beindultak a csapatok, és a vége 4-2 lett a dél-amerikai csapat javára.

Az első gólt a Real Madridtól a Bayern Münchenhez kölcsönadott James Rodríguez szerezte egy pazar csavarás után – a kolumbiai a tizenhatos sarkától kicsit befelé forgatta meg a védőit, majd lőtte ki a hosszú felsőt hajszálpontosan.

A második félidő elején Amerika még fordított 2-1-re, Kolumbia viszont perceken belül kiegyenlített, majd a hajrában öt perc alatt újabb kettőt lőve megnyerték a meccset. Érdemes megnézni azokat a gólokat is, James Rodríguez a negyedik kolumbiai találatnál például egy ollózáshoz adott asszisztot.

usacol

Vidi-Fradival zárul az idei futballszezon

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSz) november 21-re tűzte ki a hatodik fordulóból elmaradt Vidi-Újpest meccset. …