2019. július 15., hétfőMa Henrik napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 325,00 Ft | USD: 289,00 Ft | CHF: 294,00 Ft
2019.07.15. Henrik Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 325,00 Ft | USD: 289,00 Ft | CHF: 294,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Gangwon Style: hat perc alatt 3 gólt szereztek, 4 gólos hátrányból fordítottak

Gangwon Style: hat perc alatt 3 gólt szereztek, 4 gólos hátrányból fordítottak

A dél-koreai futball bajnokság (K League) legutóbbi, 17. fordulójában a hatodik helyen álló Gangwon FC a hetedik Pohang Steelerst fogadta. A meccset a fehér mezes vendégek kezdték jobban, a brazil légiósuk, Wanderson góljaival már 2-0-ra vezettek az első félidő után.

A második félidőben, a valamilyen érdekes okból teljesen kitámadó Gangwon az 54. és 57. percben még további két gólt szerencsétlenkedett össze, így az eredmény

már 4-0 volt egy óra játék után a Pohangnak.

De a Gangwon játékosai egyáltalán nem adták fel a meccset, és a hátralévő félórában teljesen a kapujához szorították a Pohang Steelerst, és sorra dolgozták ki a helyzetek. A 79. percig két gólt is ledolgoztak a hátrányukból, de úgy tűnt, a 11 emberrel bekkelő Pohang képes lesz megtartani a győzelmet.

Csakhogy a rendes játékidő letelte után, a végsőkig küződő Gangwon

Soha ennyien nem voltak kíváncsiak előben a foci-Eb-re

Az eddigi csúcsot 11 millióval a 2016-os torna tartotta. Június 12. és július 12. között …